Slunečnice

Autor: Leopold Musil
(1921 Luka nad Jihlavou - 1997)

Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 35 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 49 cm

Konec dražby: 10.05.2021 20:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč