35. Slunečnice
Autor: Leopold Musil
(1921 Luka nad Jihlavou - 1997)
signováno vpravo dole, na reverzu autorský štítek, rámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 44 cm, výška: 68 cm, rámování: 80 x 55
Konec dražby: 15.02.2023 19:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč