40. Z Holešovic

Autor: Leopold Musil
(1921 Luka nad Jihlavou - 1997)

Signováno vpravo dole, na reversu autorský popisek
Technika: olej na kartonu, datace: 1958
Šířka: 59 cm, výška: 42 cm, rámování: 53 x 69 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:28 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 100 Kč