Týnský chrám

Autor: Leopold Musil
(1921 Luka nad Jihlavou - 1997)

Na reversu autorský štítek
Technika: olej na sololitu
Šířka: 34 cm, výška: 45 cm, rámování: 55 x 44 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:41 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč