85. Jablka na ošatce
Autor: Leopold Musil
(1921 Luka nad Jihlavou - 1997)
signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis
Technika: olej na sololitu, datace: 1974
Šířka: 55 cm, výška: 45 cm, rámování: 56 x 65,5 cm
Konec dražby: 28.01.2019 21:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč