99. Na Berounce

Autor: Leopold Musil
(1921 Luka nad Jihlavou - 1997)

Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 48 cm, rámování: 62 x 84 cm

Konec dražby: 03.05.2021 21:05 SELČ

Zbývá: 22d 23h 1m 5s

Vyvolávací cena: 2 800 Kč