99. Na Berounce
Autor: Leopold Musil
(1921 Luka nad Jihlavou - 1997)
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 48 cm, rámování: 62 x 84 cm
Konec dražby: 03.05.2021 21:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč