162. Ovoce s citrony
Autor: Emanuel Knížek
(1889 Praha - 1959)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na překližce
Šířka: 44 cm, výška: 35 cm, rámování: 55 x 64 cm
Konec dražby: 07.04.2020 21:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč