Zelená Lhota

Autor: František Max
(1895 Libáň - 1969)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 37 cm, rámování: 45 x 58

Konec dražby: 07.06.2021 20:02 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč