18. Před bouří
Autor: František Max
(1895 Libáň - 1969)
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 58 cm, výška: 43 cm, rámování: pošk. 56 x 71 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.04.2022 19:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč