202. Cesta mezi chalupama
Autor: František Max
(1895 Libáň - 1969)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 44,5 cm, výška: 33 cm, rámování: 50 x 61
Konec dražby: 05.10.2020 21:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč