Chalupy

Autor: František Max
(1895 Libáň - 1969)

přisouzeno autorovi, karton prohnutý, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 68 cm, výška: 57 cm, rámování: 65 x 76 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.10.2020 22:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč