296. Krajina
Autor: František Max
(1895 Libáň - 1969)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 31 cm, výška: 17 cm, rámování: 28,5 x 42,5 cm
Konec dražby: 05.10.2020 22:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč