3. Trosky

Autor: František Max
(1895 Libáň - 1969)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 32 cm, rámování: 44 x 55 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:01 SELČ

Zbývá: 14d 18h 50m 20s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč