Krajina

Autor: František Max
(1895 Libáň - 1969)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 52 cm, výška: 40 cm, rámování: nerámováno
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.10.2020 20:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč