66. Krajina
Autor: František Max
(1895 Libáň - 1969)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 52 cm, výška: 40 cm, rámování: nerámováno
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.10.2020 20:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč