86. Husova ulice
Autor: František Max
(1895 Libáň - 1969)
Signováno vlevo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 31 cm, výška: 43 cm, rámování: 73 x 58 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 19:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč