88. Chalupy
Autor: František Max
(1895 Libáň - 1969)
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 44 cm, výška: 32 cm, rámování: 37 x 50 cm
Stav: oděrky na rámu
Konec dražby: 18.06.2019 21:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč