30. Dvě dívky - XL Formát

Autor: Otakar Synáček
(1931 Praha - 2005 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno lištou
Technika: olej na plátně, datace: 1973
Šířka: 81 cm, výška: 100 cm, rámování: 83 x 102 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 22.05.2023 20:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč