31. Setkání - XL Formát
Autor: Otakar Synáček
(1931 Praha - 2005 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno lištou
Technika: olej na plátně, datace: 1972
Šířka: 73,5 cm, výška: 100 cm, rámování: 75 x 102 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.05.2023 20:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč