Teplý letní den - velký formát

Autor: Zdeněk Götz
(1935 Hradec Králové)

signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 110 cm, výška: 60 cm, rámování: 75,5 x 125 cm

Konec dražby: 05.10.2020 21:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč