131. Léto na horách
Autor: Zdeněk Götz
(1935 Hradec Králové)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 120 cm, výška: 66 cm, rámování: 77 x 132 cm
Konec dražby: 01.03.2021 22:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 900 Kč