185. Větrný den
Autor: Zdeněk Götz
(1935 Hradec Králové)
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 120 cm, výška: 55 cm, rámování: 68 x 134 cm
Konec dražby: 05.01.2022 20:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč