50. Vesnice v krajine
Autor: Zdeněk Götz
(1935 Hradec Králové)
signováno vlevo dole, nově rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 120 cm, výška: 48 cm, rámování: 60 x 132 cm
Konec dražby: 11.04.2018 18:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč