379. Stromová alej

Autor: Alfréd Šnábl
(1901 Domažlice)

signováno vpravo dole, na reversu galerijní štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 70,5 cm, výška: 56 cm, rámování: 66 x 81 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 28.07.2019 18:47 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč