U ohně
Autor: Josef M. Černovický
(1906 Černovice u Boskovic - 1991 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 74 cm, výška: 65 cm, rámování: 80 x 90 cm
Konec dražby: 09.11.2023 20:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 8 500 Kč