6. Podzim v Kameničkách - L Formát

Autor: Josef M. Černovický
(1906 Černovice u Boskovic - 1991 Praha)

datováno na reversu, signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1900
Šířka: 74 cm, výška: 68 cm, rámování: 86 x 92 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.07.2022 20:02 SELČ

Zbývá: 15d 6h 18m 51s

Vyvolávací cena: 2 400 Kč