87. Moře
Autor: Josef M. Černovický
(1906 Černovice u Boskovic - 1991 Praha)
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 37 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 36 x 50 cm
Konec dražby: 06.10.2021 20:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč