Moře

Autor: Josef M. Černovický
(1906 Černovice u Boskovic - 1991 Praha)

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 37 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 36 x 50 cm

Konec dražby: 06.10.2021 20:55 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč