31. Na Vysočině

Autor: Karel Beneš
(1881 Hlinsko - 1941 Hlinsko)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1922
Šířka: 50 cm, výška: 34 cm, rámování: 41 x 57 xm

Konec dražby: 11.04.2018 18:45

Dosažená cena: 5 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (21)

částkapříhoz
5 000 Kč11.4.2018 18:40:03 (limit 11.4.2018 18:28:27)
4 900 Kč11.4.2018 18:40:03
4 800 Kč11.4.2018 18:35:09 (limit 11.4.2018 18:28:27)
4 700 Kč11.4.2018 18:35:09
4 600 Kč11.4.2018 18:33:13 (limit 11.4.2018 18:28:27)
4 500 Kč11.4.2018 18:33:13
4 400 Kč11.4.2018 18:32:46 (limit 11.4.2018 18:28:27)
4 300 Kč11.4.2018 18:32:46
4 200 Kč11.4.2018 18:31:45 (limit 11.4.2018 18:28:27)
4 100 Kč11.4.2018 18:31:45 (limit 11.4.2018 18:31:45)
3 600 Kč11.4.2018 18:28:27 (limit 11.4.2018 18:28:27)
3 500 Kč11.4.2018 18:28:27 (limit 11.4.2018 18:27:21)
2 700 Kč11.4.2018 18:27:22 (limit 11.4.2018 18:27:21)
2 600 Kč11.4.2018 18:21:12
2 500 Kč11.4.2018 17:42:39