31. Potok Slubice v předjaří
Autor: Karel Beneš
(1881 Hlinsko - 1941 Hlinsko)
signováno vpravo dole, na reversu přípis a razítko, rámováno
Datováno:1940
Datováno:1940
Technika: olej na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 50 x 59
Konec dražby: 13.05.2024 20:10 SELČ
Zbývá: 11d 13h 56m 55s
Vyvolávací cena: 1 500 Kč