Podvečer

Autor: Karel Beneš
(1881 Hlinsko - 1941 Hlinsko)

Signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 46 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 44 x 54 cm
Stav: poškozený rám

Konec dražby: 06.12.2021 22:00 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč