3. Terče

Autor: Kamil Lhoták
(1912 Praha - 1990 Praha)

kolektivní grafický list, číslováno 62/75, originální otisk z roku 2015 z původní desky z roku 1985, signováno tužkou Adolfem Bornem a Jiřím Boudou, razítkem Kamila Lhotáka a Karla Tomana, rozměr listu 66,5 x 51,7 cm
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 38 cm, výška: 48,5 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 11.04.2018 18:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 6 500 Kč