Oravský dvůr

Autor: Mária Medvecká
(1914 Medvedzie (Slovensko) - 1987 Bratislav)

signováno vlevo dole, olištováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 36,5 cm, výška: 12,5 cm, rámování: 14,5 x 38 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč