11. Horská krajina
Autor: František Sylva Toman
(1886 - 1942)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek. Karton prohnutý.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 58 cm, výška: 48 cm, rámování: 64 x 74 cm
Stav: poškozená malba, rám
Konec dražby: 11.04.2018 18:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč