Kopretiny ve váze
Autor: František Sylva Toman
(1886 - 1942)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 49 cm, výška: 70 cm, rámování: 85 x 63 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 16.10.2023 21:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč