Istanbul

Autor: František Sylva Toman
(1886 - 1942)

signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 64 cm, výška: 50 cm, rámování: 58 x 72 cm

Konec dražby: 08.08.2022 20:29 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč