127. Istanbul
Autor: František Sylva Toman
(1886 - 1942)
signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 64 cm, výška: 50 cm, rámování: 58 x 72 cm
Konec dražby: 08.08.2022 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč