Moře - L Formát

Autor: František Sylva Toman
(1886 - 1942)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 78 cm, výška: 61 cm, rámování: 76 x 93 cm

Konec dražby: 08.02.2022 21:33 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč