Portrét Marie Pražákové

Autor: Bedřich Blažek
(1901 Veltruby - 1960 Praha)

signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1943
Šířka: 54 cm, výška: 65,5 cm, rámování: 84 x 72 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 30.11.2021 19:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč