8. Hrozen vína

Autor: Jiří Balling
(1890 Rakovník - ?)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, získáno přímo od autora, původní řezaný ozdobný rám
Technika: olej na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 45 cm, rámování: 61 x 61 cm

Konec dražby: 26.09.2017 18:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč