Cestička v lese

Autor: Augustin Ekart
(1879 Praha)

Signováno vpravo dole, na reversu autorské razítko, zaskleno.
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 31 cm, rámování: 38,5 x 41,5 cm

Konec dražby: 11.06.2018 19:53 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč