116. Chalupy v zimě

Autor: Ota Grumlík

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 38 cm, výška: 33 cm, rámování: 35,5 x 40 cm

Konec dražby: 26.11.2019 21:24 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč