116. Chalupy v zimě
Autor: Ota Grumlík
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 38 cm, výška: 33 cm, rámování: 35,5 x 40 cm
Konec dražby: 26.11.2019 21:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč