50. Moře

Autor: Ota Grumlík

signována vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 48 cm, výška: 33 cm, rámování: 42,5 x 57,7
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.04.2018 18:54 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč