104. Portrét dámy - L Formát
Autor: František Antonín Jelínek
(1890 Praha - 1977 Kochánov)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 88 cm, výška: 90 cm
Konec dražby: 11.07.2022 21:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč