152. Žluté růže

Autor: František Antonín Jelínek
(1890 Praha - 1977 Kochánov)

signováno vpravo dole i na reversu, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 40,5 cm, výška: 31 cm, rámování: 47 x 57 cm

Konec dražby: 12.07.2022 21:15 SELČ

Zbývá: 16d 8h 38m 37s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč