18. Dívka s čajem
Autor: František Antonín Jelínek
(1890 Praha - 1977 Kochánov)
signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 56 cm, výška: 73 cm, rámování: 99 x 80
Konec dražby: 15.02.2023 19:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč