Okrouhlice - rodiště malíře Zrzavého

Autor: František Antonín Jelínek
(1890 Praha - 1977 Kochánov)

na reversu autorský štítek, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 42 cm, výška: 30 cm, rámování: 56 x 67 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 20:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč