401. Cesta

Autor: František Antonín Jelínek
(1890 Praha - 1977 Kochánov)

signováno vpravo dole, na reversu vybledlý autorský štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 37 cm, výška: 25 cm, rámování: 40 x 52,5

Konec dražby: 28.07.2019 19:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč