51. Diokleciánův palác ve Splitu
Autor: František Antonín Jelínek
(1890 Praha - 1977 Kochánov)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 31 cm, výška: 43 cm, rámování: 72 x 60 cm
Konec dražby: 08.06.2022 20:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč