Jitro v Egeru

Autor: František Antonín Jelínek
(1890 Praha - 1977 Kochánov)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: Fixováno na kartonu, datace: 1916
Šířka: 33 cm, výška: 24 cm, rámování: 31 x 40 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 10.05.2021 20:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč