6. Portrét dámy se psem
Autor: František Antonín Jelínek
(1890 Praha - 1977 Kochánov)
signováno vlevo dole, rámováno. Konzultováno a potvrzeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Technika: olej na plátně
Šířka: 48 cm, výška: 55 cm, rámování: 69 x 62 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.06.2022 20:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč