87. Vyžínání trávy - L formát

Autor: František Antonín Jelínek
(1890 Praha - 1977 Kochánov)

signováno vpravo dole, rámováno v širokém blondelovém rámu. Konzultováno a potvrzeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na kartonu
Šířka: 68 cm, výška: 52 cm, rámování: 80 x 96 cm

Konec dražby: 07.06.2022 20:43 SELČ

Zbývá: 12d 17h 9m 1s

Vyvolávací cena: 3 000 Kč