Dům u cesty

Autor: František Antonín Jelínek
(1890 Praha - 1977 Kochánov)

signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 48 cm, výška: 33 cm, rámování: 44 x 59 cm

Konec dražby: 12.08.2020 21:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč